PIRAMIDA MEBLE

Od 1999 roku!

2009
2009

Historia firmy

Produkcją mebli na wymiar zajmujemy się od kilkunastu lat. W tym czasie zdobyliśmy uznanie wielu wymagających klientów. Znaczna ich część wielokrotnie korzystała i nadal korzysta z naszych usług. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji zleceń zarówno standardowych jak również nietypowych. Specjalizujemy się w zabudowie kuchennej,  szafach wnękowych oraz garderobach. Wykonujemy również meble pokojowe, regały, biurka, sypialnie, meble łazienkowe, meble biurowe i wiele innych. W doborze wzornictwa, materiałów i dodatków służymy fachowym doradztwem, uwzględniając indywidualne życzenia klienta.

Głównym miejscem działania firmy jest Wołów, ale realizowaliśmy także wiele zleceń zarówno w mniejszych miejscowościach, jak również w sąsiadujących miastach. Jeżeli szukasz solidnej firmy, która wykona meble takie jakich oczekujesz to wyślij do nas zapytanie lub propozycję zlecenia.

O tym, jakie meble wykonujemy oraz jakich w tym celu używamy materiałów, dowiesz się na stronie z naszą ofertą, natomiast na stronie galerii z meblami obejrzysz zdjęcia z naszych niektórych realizacji.

Gwarantujemy solidne i precyzyjne wykonanie w wyznaczonym terminie. Zapewniamy: projekt, doradztwo, pomiar, wycenę oraz dowóz i montaż.

Nasze osiągnięcia

3000
wykonanych kuchni
11400
realizacji

Nasi partnerzy

Client 8
Client 7
Client 6
Client 5
Client 4
Client 3
Client 2
Client 1

Masz pytania? Wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu!